Cennik

cenna-czyszczenia-elewacji
CZYSZCZENIE ELEWACJI

CENNIK

Mycie kostki brukowej, elewacji, dachu – cennik

 

Ceny za czyszczenie powierzchni dachu, elewacji i kostki brukowej zaczynają się od 5 zł za m2 i są uzależnione od stopnia zanieczyszczenia, specyfikacji materiału oraz wielkości czyszczonej powierzchni. Z tego powodu dla naszych Klientów przygotowujemy zawsze darmową i indywidualną wycenę. 

W cenie czyszczenia dachów, elewacji czy kostki brukowej na terenie Sopotu, Gdyni, Gdańska, okolic Trójmiasta jak i pozostałym miejscowościach województwa pomorskiego, uwzględnione jest zawsze mycie na gorąco i czyszczenie chemicznie. W firmie Czyści Bruk odpowiednią metodę czyszczenia dobieramy w zależności od rodzaju zanieczyszczeń. Cały proces powtarzany jest kilkakrotnie, aż do osiągnięcia pożądanego efektu, który usatysfakcjonuje klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować, że usługa czyszczenia bruku, elewacji czy dachu jest zawsze dokładnie wykonana. Dodatkową zaletą skorzystania z naszych usług jest pozbycie się porostów na dłużej, ponieważ większość roślin obumiera w temperaturze powyżej 80 stopni Celsjusza.

Do zachowania efektów czyszczenia na dłużej polecamy również zabezpieczenie powierzchni impregnatem

Dowiedz się więcej na temat indywidualnego cennika za usługi czyszczenia powierzchni z kostki brukowej, elewacji i dachów. Skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualną wycenę!

Bezplatna_wycena-czyszczenia-1 Umów się na bezpłatną wycenę
i próbę czyszczenia
Skontaktuj się z nami i umów na darmową próbę czyszczenia wybranej powierzchni. Oferujemy bezpłatne, fachowe doradztwo i indywidualną wycenę zlecenia. CHCĘ BEZPŁATNĄ WYCENĘ
USŁUGACENA NETTO ZA 1m²
CZYSZCZENIE KOSTKI7-9 ZŁ
DWUKROTNA IMPREGNACJA KOSTKI BRUKOWEJ12- 14 ZŁ
CZYSZCZENIE ELEWACJI12 – 12ZŁ
UZUPEŁNIANIE PIASKU W SZCZELINACH KOSTKI4 ZŁ
CZYSZCZENIE DACHÓW16-19 ZŁ

Podane ceny w naszym cenniku usług za czyszczenie kostki brukowej, dachów i elewacji są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% Vat

Na każde wykonane przez naszą firmę zlecenie wystawiamy fakturę Vat.

Minimalna wartość zlecenia na terenie Trójmiasta i okolic, to  350 zł. 

Dojazd na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu – Gratis!

Wykonujemy zlecenia mycia dachów elewacji i podjazdów czy chodników z kostki brukowej na terenach miejscowości sąsiadujących  z Trójmiastem. Jeśli masz pytania związane z wyceną usługi wykonanej w Malborku, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Władysławowie, Rumii, Ustce, Łebie, Helu i innych miasteczkach w województwie pomorskim skontaktuj się z nami. 

Cena-czyszczenia-kostki-brukowej-1
CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
Cena-czyszczenie-dachu-1
CZYSZCZENIE DACHÓW