O nas

O NAS

Zajmujemy się specjalistycznym myciem ciśnieniowym od 2013 roku. Od początku naszej działalności przykładamy wagę do najwyższej jakości wykonania swojej pracy oraz doboru najlepszego sprzętu i środków czyszczących. 

Nasza załoga składa się z wykwalifikowanych i zaufanych pracowników, którzy dbają o dom Klientów, jak o własny. Nasi pracownicy znaleźli się w naszej firmie nie przypadkowo. To praca ciężka, ale dająca dużą satysfakcję. Efekt jest widoczny od razu i to właśnie lubimy. 

W ciągu tych kilku lat wyczyściliśmy tysiące metrów kwadratowych kostki brukowej, dachów i elewacji. Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego, ale obsługujemy również zlecenia na terenie całej Polski.

czyscibruk_o_nas
500 000 m²

wyczyszczonej powierzchni

1300

zadowolonych Klientów

7 lat

doświadczenia

ikony-16px-01

Szybka realizacja 7 dni w tygodniu

ikony-16px-03

Profesjonalny sprzęt do czyszczenia

ikony-16px-02

Bezpieczne i skuteczne środki czystości

czyszczenie-dachow-niezaleznie-od-terenu
Sprawdzony sprzęt w doświadczonych rękach
Pracujemy wyłącznie na najwyższej klasy, w pełni atestowanym sprzęcie ochrony indywidualnej, zgodnym z normami europejskimi. Jako jedni z nielicznych na rynku firm pracujemy na sprzęcie niezależnym od zasilania elektrycznego, dzięki czemu nie narażamy klientów na żadne dodatkowe koszty. Nasze myjki cechuje wysoka moc płynnie regulowana od 50 do nawet 400 Bar. Kotły Grzewcze podgrzewają wodę do temperatury 100 stopni, aby zapewnić prawidłowe czyszczenie zabrudzonych powierzchni.
o-nas-sprzet.
W zgodzie z najnowszymi technologiami
Dużą wagę przykładamy do systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.  Śledzimy najnowsze trendy i pojawiające się na rynku nowe technologie, jak i środki czyszczące najnowszej generacji. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje przez szkolenia branżowe. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie i proponować nowe, skuteczne rozwiązania.

OPINIE KLIENTÓW

NASI KLIENCI