O nas

O NAS

Czyści Bruk – profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, elewacji domów i dachów

 

Czyści Bruk to profesjonalna firma, która zajmuje się specjalistycznym myciem ciśnieniowym różnego rodzaju powierzchni. Jako zespół działamy na rynku od 2013 roku i od początku naszej działalności przykładamy wagę do najwyższej jakości wykonania swojej pracy oraz doboru najlepszego sprzętu i środków czyszczących. 

Załogę firmy Czyści Bruk stanowią sumienni, wykwalifikowani i zaufani pracownicy, posiadający ogromne doświadczenie i wiedzę na temat czyszczenia kostki brukowej, mycia elewacji  budynków i dachów. Dbamy o domy Klientów, jak o własne!

W firmie Czyści Bruk przykładamy wagę nie tylko do solidnie i perfekcyjnie wykonanej usługi czyszczenia powierzchni, ale przede wszystkim do bezpieczeństwa. Wszyscy nasi pracownicy biorą udział w kursach i szkoleniach zdobywając dzięki temu wiedzę oraz niezbędne certyfikaty i uprawnienia do prac wysokościowych. Posiadamy niezbędny, najwyższej jakości sprzęt alpinistyczny gwarantujący bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach oraz umożliwiający jeszcze lepsze wykonywanie naszych usług – zapewniając bezpieczne dojście nawet do najtrudniej dostępnych miejsc na dachu czy elewacji budynków.

 

Czyści Bruk – mycie kostki brukowej, elewacji i dachów Trójmiasto i okolice

 

W trakcie istnienia firmy Czyści Bruk, wyczyściliśmy tysiące metrów kwadratowych kostki brukowej, dachów i elewacji budynków. Działamy głównie w Trójmieście i okolicach (poza Gdynią, Gdańskiej i Sopotem obsługujemy zlecenia w Malborku, Tczewie, Kwidzyniu, Władysławowie, Łebie, Ustce, Hel, Słupsku, Starogardzie Gdańskim i innych miejscowościach na terenie województwa pomorskiego), ale możemy również obsłużyć zlecenia na terenie całej Polski.

Sprawdź naszą szczegółową ofertę, cennik i skontaktuj się z nami!

500 000 m²

wyczyszczonej powierzchni

1300

zadowolonych Klientów

7 lat

doświadczenia

ikony-16px-01

Szybka realizacja 7 dni w tygodniu

ikony-16px-03

Profesjonalny sprzęt do czyszczenia

ikony-16px-02

Bezpieczne i skuteczne środki czystości

czyszczenie-dachow-niezaleznie-od-terenu
Najwyższej jakości sprzęt i doświadczeni pracownicy
W firmie Czyści Bruk wykorzystujemy osprzęt najwyższej jakości. Naszych pracowników wyposażamy w pełni atestowany sprzęt ochrony indywidualnej, zgodny z normami europejskimi, umożliwiający bezpieczną pracę na wysokościach (sprzęt alpinistyczny). Jako jedni z nielicznych na rynku, do pracy nie wykorzystujemy zasilania elektrycznego dzięki czemu nie narażamy klientów na dodatkowe koszty. Nasze myjki ciśnieniowe cechuje wysoka moc płynnie regulowana od 50 do nawet 400 Bar. Kotły grzewcze podgrzewają wodę do temperatury 100 stopni, aby zapewnić prawidłowe czyszczenie zabrudzonych powierzchni.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwala nam zapewnić perfekcyjne wykonanie usługi czyszczenia kostki brukowej, elewacji budynków i dachów. Poznaj naszą ofertę!

o-nas-sprzet.
Czyszczenie powierzchni z wykorzystaniem najnowszych technologii
W firmie Czyści Bruk dużą wagę przykładamy do systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszych pracowników. Dzięki szkoleniom branżowym zdobywanie nie tylko wiedzę, ale także doświadczenie. Śledzimy najnowsze trendy i pojawiające się na rynku nowe technologie i metody czyszczenia kostki brukowej, elewacji i dachów. W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm i solidne wykonanie usług mycia powierzchni różnego rodzaju, dlatego wykorzystujemy środki czyszczące najnowszej generacji. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie i proponować nowe, skuteczne rozwiązania.

Przekonaj się, że warto skorzystać z naszych usług!

OPINIE KLIENTÓW

NASI KLIENCI